ПУГАЧІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

УМАНСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Леніна,4, с. Пугачівка Уманський район Черкаська область, 20333 тел. (04744)9-85-13   

E-mail: pugachivka@ukr.net                                             Код ЄДРПОУ 26261583                                                                    

 

Р І Ш Е Н Н Я 

  

від 09 лютого 2017 року                                                             №13-2/УІІ      

 

Про  виконання програми економічного

і соціального розвитку  села за 2016 року

 

Заслухавши  інформацію сільського голови В.М.Овчіннік  про хід виконання  основних показників  економічного  і  соціального розвитку  села  за  2016 рік  сільська рада відмічає, що протягом цього часу робота  сільської ради  була спрямована на реалізацію  завдань,  зазначених  Указами  Президента України,  відповідними  постановами  Кабінету  Міністрів України,   розпорядженнями   сільської ради,  визначеними пріоритетними напрямками  розвитку села на 2016 рік.

Аналіз   виконання  основних  показників  економічного  і соціального  розвитку  села за  2016 року  показує,  що  основну увагу було звернуто на благоустрій села. З початку року проводились роботи по наведенню   санітарного   стану   біля установ і організацій села,  сільському  кладовищі, Обеліску Слави, Братської Могили  та на території села. Проведено поточний ремонт приміщення сільського клубу та сільської бібліотеки.

Протягом  року  працівниками  культури  та освіти  села при  залучені депутатів, активу  та жителів села було проведено свята : Нового року,

 8 Березня, Дня Перемоги,     та Івана Купала.

Більшість  жителів  села працездатного віку  працюють за межами села . В селі проживає  618 жителів, з яких у працездатному віці 347 чоловік, 144 пенсіонери та  130 дітей віком до 18 років.  

     Протягом 2016 року  були вирішені наступні питання :

-         Ремонт дороги по вулиці Вишневій та Гагаріна – 450 тис. грн.  (  кошти місцевого бюджету 400 тис.грн та 50 тис.грн в рахунок соціально-партнерських угод  ФГ «Росинка »  );

-         Облаштовано вхід до Обеліску Слави тротуарною плиткою -29 тис.787 грн. (кошти місцевого бюджету)

-         Заміна віконних блоків та дверей в сільському клубі та проведення поточного ремонту-40 тис.100 грн. (за кошти сільського бюджету та соціально - партнерських угод).

-         Ремонт автобусної зупинки – 2  тис.820 грн. (за кошти місцевого бюджету).

-         Аерофото зйомка для  генерального плану села – 51тис.600 грн. (за кошти місцевого бюджету)

Придбання:

-Тенісний стіл в сільський клуб – 4тис. 200грн. (за кошти місцевого бюджету)

 -Бензокоса та бензопила 5 тис.700 грн.(за кошти місцевого бюджету)

-Саджанці туї на суму 6тис.грн. .(за кошти місцевого бюджету)

            А також  надано субвенції з сільського бюджету:

           для школи та дитячого садка       –   57 тис.грн в т.числі на :

                                                           продукти харчування  -      42  тис.грн.,

                                                           оздоровлення   дітей    -       5   тис. грн.   

                                                            поточний ремонт        -       10   тис. грн.;

           центральна районна лікарня    -           15  тис.грн. в т.числі на :

     придбання медикантів             -           5 тис.грн.

      продуктів  харчування            -           10   тис.грн.  

      Одним з основних завдань  роботи сільської ради  є питання наповнення  сільського бюджету. За 2016 рік доходну частину загального фонду сільського бюджету виконано на 166,2% фактично надійшло 1млн 476тис.538  гривень.

     З метою  покращення  економічної ситуації  в селі  та керуючись підпунктом 1  пункту «а»   статті 27   Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком  сільської  ради

                                              в и р і ш и в :

     1.Інформацію сільського голови В.М.Овчіннік  про хід  виконання  сільської програми  економічного  та соціального  розвитку  села за  2016 рік рік взяти  до відому.

     2. Сільському голові Овчіннік В.М.:

    2.1. Тримати  на постійному контролі питання належного санітарного  стану території села  та прилеглої  території.

   2.2.Постійно проводити роз’яснювальну роботу із суб’єктами підприємницької діяльності по виведенню з тіні та легалізації найманих працівників,своєчасної та не нижче встановленої закнодавством виплати заробітної плати.

   2.3.Організувати ефективну роботу для забезпечення  безумовного виконання   у 2017році затверджених радою завдань з мобілізації доходів та максимального   залучення  всіх можливих надходжень до місцевого бюджету.

  2.4. Встановити жорсткий контроль за проведенням розрахунків за спожиті бюджетними установами енергоносії та комунальні послуги у повному обсязі та забезпечити максимальну економію споживання енергоносіїв.

  2.5.Вжити термінових заходів щодо проведення у відповідність до вимог законодавства актів вищестоящих органів ставок орендної плати по діючихдоговорах оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та не сільськогосподарського призначення.

    

        3.Рішення  № 9-2/УІІ від 10 вересня 2016 року «Про  підсумки економічного і соціального розвитку села за за І півріччя 2016 року»  вважати таким, що втратило чинність.

     4.Контроль  за виконанням  даного рішення  покласти  на сільського голову В.М.Овчіннік.

 

 

Сільський голова                                                             В.М.Овчіннік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПУГАЧІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

УМАНСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Шкільна ,4, с. Пугачівка Уманський район Черкаська область, 20333 тел. (04744)9-85-13

E-mail: pugachivka@ukr.net                                             Код ЄДРПОУ 26261583

 

Р І Ш Е Н НЯ

від  09  лютого 2017 року                                                       № 13-3 /VIІ

 

Про  хід  виконання  Програми поводження з твердими побутовими відходами  В с.Пугачівка на 2014-2020  рік.

       

           Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови В.М.Овчіннік. «Про  хід  виконання  Програми поводження з твердими побутовими відходами  на  території  Пугачівської  сільської  ради на 2014-2020 рік», на  підставі пункту  22 частини першої  статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", сільська рада

  ВИРІШИЛА :

    1.Інформацію сільського голови Овчіннік В.М. про  хід  виконання Програми                          поводження з твердими побутовими відходами  на  території   села Пугачівка на 2014 -2020 року прийняти до відома.(додаток 1)

   2.Рекомендувати:

 2.1. Дирекції НВК- Крепосній Н.Я. систематично проводити освітньо - виховні заходи  щодо  шкідливого  впливу  побутових  відходів  на  навколишнє  середовище  та  здоров’я населення.

 2.2. Депутатам сільської ради контролювати  питання  щодо  ліквідації  несанкціонованих  сміттєзвалищ  та  недопущення  нових.

    3.Зобовязати членів  виконкому   сільської  ради:

 -  постійно  проводити  роботу  з  населенням  щодо  якості  у  сфері  поводження  з  побутовими  відходами,  очищення  населених  пунктів  сільської  ради  від  забруднення  побутовими  відходами,

   3.  Контроль за виконанням рішення покласти   на постійну  комісію з питань охорони  навколишнього  природного  середовища, регулювання  земельних відносин і управління комунальною власністю  (голова  комісії –Кузьмич М.Г.)

 

 

 

 

Сільський голова                               В.М.Овчіннік

 

 

       Додаток 1

до рішення сесії сільської ради №13-3/УІІ від 09.02.2017р.

 

 

 

 

Інформація

про хід виконання Програми поводження з твердими

побутовими відходами в с.Пугачівка на 2014-2020 рік

 

      Програма поводження з твердими побутовими відходами в с.Пугачівка розроблена  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2004 року № 265 “Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами ”, Закону України «Про відходи».

  Основними завданнями Програми визначено зменшення обсягів утворення відходів та захоронення їх на полігонах і звалищах, покращення якості і розширення обсягів надання послуг в сфері поводження з твердими побутовими відходами в селі, зменшення негативного впливу ТПВ на довкілля і здоров'я населення.

      Починаючи з 2016 року між Пугачівською сільською радою та ТОВ «Екоклінер» укладено угоду на вивезення твердих побутових відходів, відповідно якої двічі на місяць з села вивозяться тверді побутові відходи

      В 2016 році на виконання Програми із  сільського бюджету   було  виділено кошти в сумі  17 тис.грн .На  2017 рік заплановано кошти в сумі   19 тис.грн. В подальшому планується заключення угод з кожним домоволодінням на вивезення твердих побутових відходів.

  З метою впорядкування території с.Пугачівка щороку проводиться суботник з благоустрою території села із залученням до участі у заходах колективів підприємств, установ, організацій. В рамках заходу проводиться упорядкування територій парків, скверів та місць загального користування, ліквідовуються  стихійні сміттєзвалища, очищаються від сміття береги, розчищаються та упорядковуються джерела.

 

 

 

Секретар  сільської ради                                Н.Д. Жовтоног

 

 

 

 

 

ПУГАЧІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

УМАНСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.Шкільна,4, с. Пугачівка Уманський район Черкаська область, 20333 тел. (04744)9-85-13

E-mail: pugachivka@ukr.net                                             Код ЄДРПОУ 26261583

 

Р І Ш Е Н НЯ

 

від   09 лютого 2017року                                                       № 13-4/VIІ

  

 Про внесення змін до рішення сільської ради

 від 7 лютого 2014 року №29-10/УІ зі змінами і

доповненнями« Про сільську комплексну програму

 «Турбота» на 2014-2020 роки»

 

    Розглянувши рішення  Уманської районної ради № 15-6/VІІ  «Про внесення змін до районної комплексної програми  «Турбота» на 2014 - 2020 роки» від 22 грудня 2016 року та заслухавши  і обговоривши інформацію сільського голови Овчіннік В.М. про внесення змін до рішення сільської ради від 7 лютого 2014 року « Про сільську комплексну програму «Турбота» на 2014-2020 роки» відповідно законів України « Про статус ветеранів війни», гарантії їх соціального захисту , « Про основи соціального захисту інвалідів в Україні», « Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про жертви нацистських переслідувань», « Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні», « Про статус і соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи», « Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», «Про соціальні послуги», інших актів законодавства та з метою посилення уваги до потреб ветеранів війни та праці, дітей війни, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, багатодітних родин, малозабезпечених сімей з дітьми, громадян, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи,керуючись підпунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України « Про місце самоврядування в Україні», сільська рада

вирішила:

    1.Додати підпункт 11 до пункту 5 « Управління програмою та контроль за її виконанням (Заходи щодо виконання програми)» до додатку до рішення

сільської ради від 7 лютого 2014 року №29-10/УІ « Сільська комплексна програма «Турбота» 2014-2020 роки»:

 

 

 

 

Зміст заході

Термін виконання

Відповідальний

за виконання

Джерело фінансування

11.

Першочергове надання учасникам АТО та членам сімей загиблих, у разі наявності, земельних ділянок для цілей передбачених ст. 121 Земельного кодексу України

2016-2020

Сільська  рада 

фінансування  не потребує

 

 

2. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

 

 

                 Сільський голова                                              В.М.Овчіннік

 

 

 

 

 

 

 

TSIGN

ПУГАЧІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

УМАНСЬКОГО РАЙОНУ   ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

20333   вул. Шкільна, 4, с. Пугачівка  Уманський район  Черкаська   область  тел. 98513

Е-mail:pugachivka@ukr.net    Код ЄДРПОУ 26261583

 

 

                                                     Р I Ш Е Н Н Я

 

9 лютого 2017 року №13-5УІІ

 

Про внесення змін до рішення сільської

ради від  02.07.2016 року № 7-1/УІІ

«Про місцеві податки і збори»

 

 

Відповідно до   частини першої  статті 59 та пункту 24 статті 26 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні сільська рада            ВИРIШИЛА:

1.Внести  зміни до п.3 рішення сільської ради від 02.07.2016 року                     №7-1/УІІ « Про місцеві податки і збори» та вивласти в такій редакції : «3.Встановити з 01 січня 2017 року  ставки місцевих податків і зборів:

 

1)  податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:

 

 для об’єктів житлової   нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб в залежності від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості

0.5 відсоток розміру

 мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, за 1 кв.метр бази оподаткування

для   обєктів  нежитлової нерухомості:

сарай,літня кухня,гараж,погріб,котельня, вбиральня  та криниця

 

 

 

 

 

для об’єктів нерухомості, які використовуються під виробничу та господарську діяльнсть

 

 

 

0.01 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, за 1 кв.метр бази оподаткування

 

0.3 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня звітного (податкового) року, за 1 кв.метр бази оподаткування;

 2) транспортний податок :

для легкових автомобілів які використовувалися до 5 років (включно) та середньо-ринкова

вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальних заробітних плат, встановленої законом на 1 січня податкового ( звітного) року

 

3) Плата за землю

Податок на земельні ділянки, зайняті житлим  фондом,    автостоянками для зберігання особистих транспортних  засобів громадян,                        

які використовуються без отримання                                 грошової оцінки

прибутку гаражно-будівельними, дачно-будівельними та садівницькими товариствами, індивідуальними гаражами,

садовими і дачними будинками фізичних осіб.

 

Податок  за земельні ділянки, які є виділеними в натурі( на місцевості) земельними частками (паями)  

 

 

Ставки податку за земельні ділянки  сільськогосподарських угідь ( незалежно від місцезнаходження), які не є виділеними

в натурі (на місцевості) земельними частками  (паями) для  ріллі, сіножатей та пасовищ

 

 

для багаторячних насаджень

 

 

 

Податок на інші земельні ділянки нормативно-

грошову оцінку яких проведено

 

 

Податок на земельні ділянки, які перебувають у

постійному користуванні сібєктів господарювання ( крім державної та комунальної

форми власності)

 

 

Податок на земельні ділянки розташовані за

межами населених пунктів нормативно-грошову

оцінку яких не проведено.

 

25000 гривень  за кожен легковий автомобіль

 

 

 

 

0.03відсотка від їх нормативної

грошової оцінки

 

 

 

 

 

 

0.6 % від їх нормативно-грошової

оцінки

 

0.3% від їх нормативно-грошової

оцінки

 

 

 

 

0.03% від їх нормативно-грошової

оцінки

 

1% від їх нормативно-грошової

оцінки

 

5% від їх нормативно-грошової

оцінки

 

 

 

3% від їх нормативно-грошової

оцінки одиниці площі ріллі по області

 

 

 

  1. єдиний податок  для  першої групи платників єдиного податку

10відсотків прожиткового мінімуму

 для працездатних осіб встановленого законом станом

на 1 січня податкового ( звітного) року

 

для другої групи платників єдиного податку

 

(додаток 2)

20відсотків до розміру мнімальної  заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового( звітного) року

(додаток 3)

 

 

 

 

 

 

 

 

5)  збір за місця для паркування транспортних засобів

 

0,05 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 01 січня податкового ( звітного року) за кожний день провадження діяльності із забезпечення  паркування транспортних засобів у гривнях за 1 квадратний метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності.

 

 

6) туристичний  збір                                       

 

 

 

 

1 відсоток  до вартості усього періоду проживання  (ночівлі)».

 

    2. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісії

( Соболенко Л.П.) з питань планування, бюджету, фінансів  розвитку підприємництва .

        

 

                                 Сільський голова                            В.М.Овчіннік   

 

ПУГАЧІВСЬКА   СІЛЬСЬКА   РАДА

УМАНСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Леніна,4, с. Пугачівка Уманський район Черкаська область, 20333 тел. (04744) 9-85-13

E-mail: pugachivka@ukr.net                                                Код ЄДРПОУ 26261583

 

  

Рішення

 

Від «9» лютого  2017 року                                                                № 13-6/VIІ

 

Про внесення змін до рішення  сільської

ради від 23.12.2016  № 12-1/VІІ «Про сільський

бюджет на 2017 рік»   

 

          Заслухавши та обговоривши інформацію сільського голови Овчіннік В.М., та висновок постійної комісії з питань планування бюджету та фінансів, розвитку підприємництва  про внесення змін до рішення сільської ради від 23.12.2016 № 12-1/VІІ «Про сільський бюджет на 2017 рік» відповідно до вимог статті 23, 78, 101 Бюджетного кодексу України  керуючись пунктом 23 частини 1 статті 26 та статтею 61 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні»  сільська рада  вирішила:

 

1.       Внести в рішення сільської ради від 23.12.2016 № 12-1/VІІ «Про сільський бюджет на 2017 рік» наступні зміни:

 

1.1.         Абзац другий пункту 1, пункти  2, 4    викласти у новій редакції:

 

« 1.Визначити на 2017 рік:

 

видатки сільського бюджету у сумі 2419,46 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету  2303,86 тис. грн., видатки спеціального фонду сільського бюджету 115,6 тис. грн.»;

 

« 2. Затвердити розподіл видатків сільського бюджету на 2017 рік за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, у тому числі по загальному фонду 2303,86 тис. грн. та спеціальному фонду 115,6 тис. грн. згідно з додатком № 3 до цього рішення»;

 

« 4.  Затвердити на 2017 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 3 до цього рішення:

 

загальний фонд:

 

-         субвенція із районного бюджету на утримання закладів культури в сумі 68,7 тис. грн.;

-         субвенція із районного бюджету на утримання закладів освіти в сумі 727,36 тис. грн.;

-         субвенція районному бюджету в сумі 9,2 тис. грн. до управління праці та соціального захисту населення Уманської РДА в сумі 9,2 тис. грн. на надання послуг перевезення громадян, які згідного чинного законодавства мають право на пільговий проїзд автобусами загального користування на приміських маршрутах, жителям села Пугачівка (на виконання районної комплексної програми «Турбота на 2014-2020 роки»)».

 

спеціальний фонд:

 

-         субвенція районному бюджету в сумі  70,0 тис. грн., відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА на придбання шкільного автобуса  на умовах співфінансування в сумі 70,0 тис. грн.;

 

1.2                . Доповнити пункт 1 абзацами третім , четвертим  такого змісту:

 

       « Дефіцит загального фонду сільського бюджету у сумі 9,2 тис. грн. згідно з додатком № 2 до цього рішення.

          

          Дефіцит спеціального фонду сільського бюджету у сумі 70,0 тис. грн., згідно з додатком № 2 цього рішення ».

     

2.  Деякі  позиції додатків 2, 3 викласти в новій редакції. Доповнити рішення додатком № 2,  у зв’язку  із цим додатки № 2-4 вважати додатками № 3-5.

 

            3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на бухгалтера сільської ради Руденко Н.П.

 

 

 

Сільський голова                              В.М.Овчіннік